תקנון אתר

כללי
1.1 כל הנכתב בתקנון האתר מתייחס לכל המינים ונכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.
1.2 האתר: (meravinbar.co.il), להלן “האתר”,שהוקם על ידי מירבי ענבר ובבעלותה, (024371643). האתר מנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים באינטרנט, שבו נמכרים מוצרים שונים כמו קורסים, הדרכות וייעוץ בקליניקה ובזום
כתובת החברה היא:
ארלוזרוב 1 הוד השרון

טלפון- 0524446724

1.3 כל המבצע פעולה באתר או המתכוון לבצע פעולה (להלן: “משתתף”) מתחייב בזאת כי קרא את התקנון והוא מסכים לתנאיו, וכי לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה, ישירה ו/או בעקיפין, לבעלי האתר, מפעיליו או כל אדם מטעמו, בשל כל פעולה שיבצע באתר. עולה באתר משמעה רכישת מוצר או שירות המוצע בו לציבור הרחב.

תנאי השימוש באתר
2.1 רשאי לבצע פעולות באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהנו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת. חברות האשראי הן: ויזה כ.א.ל, ויזה אלפא, אמריקן-אקספרס בע”מ, ישראכרט בע”מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה. סליקת הכרטיס והעברת הכספים יבוצעו ע”י חברת משולם ולפי כללי אבטחת המידע. פעולה פירושה כל רכישת מוצר או שירות המוצעים באתר זה.
פרטי המשתמש
3.1 לשם ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, (שם חברה), טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום.
3.2 על פי החוק הגשת פרטים אישיים כוזבים היא עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ולמפעיליו.
3.3 פרטי כרטיס האשראי של הרוכשים לא יישמרו במאגר החברה ולא ייעשה בהם כל שימוש מלבד קניית המוצר או השירות.

תנאי תשלום ואספקה
4.1 החיוב הוא מידי אלא אם כן צוין אחרת.
4.2 המחירים באתר כוללים מע”מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.
4.3 אספקת המוצרים תבוצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר או השירות.
מוצרים ושירותים המוצעים למשתתפים
5.1 הדרכות, יעוץ  ,קורסים און ליין, וסדנאות 
5.2 המחירים הקבועים יוצגו באתר או יימסרו בעל פה על ידי בעלי האתר ו/או עובדים מטעמו, והחברה רשאית לשנותם מעת לעת ככל שתראה לנכון, בדרך כלל בהודעה מוקדמת באתר או בכל דרך אחרת שתראה לה לנכון, כולל מבצעים. אלה יהיו המחירים הקובעים.
5.3 המוצרים והשירותים המוצעים באתר נמכרים As Is. החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
5.4 החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה.
5.5 במקרה שבו תחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר רשאית החברה, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.
5.6 החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

מדיניות החזרות וביטולים
6.1 כל הרוכש מוצר באתר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981. ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”).
6.2 מוצרים פיזיים און-ליין – החזר מלא עד 30 יום מיום הקנייה.
6.3 אין החזר על רכישה של מדריכים אלקטרוניים ופרקי בונוסים
6.4 אין החזר על שירות ליווי ומפגשי אונליין במסגרת הקורס הנרכש.
6.5 לא יתבצע ביטול  עסקה על קורסים דיגיטלים/הדרכות PDF בשל האפשרות  להעתקה/שכפול/צפייה חוזרת בתוכן בצורה כזו או אחרת בשל יכולת שכפול והעתקת החומרים.
שבועיים לפני המפגש – החזר מלא בחיוב דמי ביטול, אלא אם כן צוין אחרת.
שבוע לפני – אין החזר.
6.5 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במקרה שבו גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלת האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

לסיכום, ה”אני מאמין” של

מירבי ענבר – קוד הזוגיות

מירבי ענבר – קוד הזוגיות  הוקמה על מנת להעניק ולספק מעטפת ליווי ליחידים וזוגות – בעולם הזוגי והאישי.
ברגע שאתם צועדים פנימה, המטרה שלי היא להעלות את חייכם ומערכת היחסים שלכם לשלב הבא,

מירבי עושה את זה על ידי הדרכה, יעוץ ומתן כלים איכותיים
המטרה, להעיף את הזוגיות שלכם   לשלב הבא בעזרת ייעוץ וכלים איכותיים.
מירבי לוקחת את הזוגיות שלנו ברצינות רבה ומבינה את גודל האחריות שניתנה לה .

מירבי יודעת שישנם הרבה גורמים משפיעים על ההצלחה של הזוגיות וההתפתחות האישית: מתן הכלים, הפגישות, הסרטונים, שיעורי הבית, ושיתוף הפעולה שלכם- יישום הכלים שניתנו בהדרכה – נוכל לראות תוצאות!
אני גאה להגיד שעם יישום מלא של ההדרכות תוכלו להגיע לתוצאות מהירות.

 
Print Friendly, PDF & Email